Strona główna/Galeria

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

Program "Fajnie jest być Polakiem"

W ramach programu “Fajnie jest być Polakiem” uczniowie klasy VI wykonali kanapki z najpiękniejszymi budowlami renesansowymi w Polsce. Kanapki wykonano realizując temat: “Renesans w Polsce”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program "Zaczytani"

W ramach współpracy z MOW w Kuźni Raciborskiej 14 listopada uczniów klasy II i III odwiedzili wychowankowie tamtejszej placówki, którzy w ramach autorskiego programu „ZACZYTANI” przygotowali dla nas wyjątkową lekcję. Przy pomocy bajek i opowiadań mogliśmy porozmawiać na tematy ważne i wartościowe. Razem z głównym bohaterem naszej bajki uczyliśmy się , na czym polega idea pomagania. Zrozumieliśmy również jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń. Było wspólne czytanie, zabawy i rozmowy. Wszystko po to, by razem odkryć, co tak naprawdę jest w życiu istotne...

 

"FACE TO FACE WITH THE WORLD"

Face to Face with the world” to program, który udowadnia, że przyjaźń międzykontynentalna jest wspaniałym zjawiskiem, które wywołuje uśmiech na twarzach wielu dzieci. Z początkiem lutego uczniowie klasy II i III dzięki współpracy z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Kuźni Raciborskiej uczestniczyli w lekcji online ze szkołą w Ugandzie.Dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę, zaprezentowały swoje talenty, opowiedziały o swoich zainteresowaniach umawiając się jednocześnie na kolejne spotkanie. Zwieńczeniem tego pięknego dnia był kiermasz słodkości zorganizowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na potrzeby ośrodków w Ugandzie i w Kenii. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, bez których ten kiermasz nie mógłby się odbyć. Cieszymy się , że mamy wokół siebie tak wspaniałych ludzi.

 

 

do góry