Strona główna/Aktualności/ZAWIESZENIE ZAJĘĆ Z POWODU KORONAWIRUSA

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ Z POWODU KORONAWIRUSA

11 Marca 2020

RODZICU, NAUCZYCIELU, UCZNIU
Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.
Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.
Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły (e-dziennik, strona internetowa www.spbluszczow.gorzyce.pl, https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach).

W dniach 12 i 13 marca szkoła nie zapewnia dzieciom szkolnym II śniadania. Uczniowie, którzy ewentualnie przyjdą do szkoły, proszeni są o zabranie własnego śniadania.

Przypominam, że do 15 marca należy uiścić płatność za śniadanie (dotyczy dzieci szkolnych). Pani intendent 12 i 13 marca pracuje zgodnie z planem.
Oplata za śniadanie, w których zajęcia w szkole zostały zawieszone, zostanie odliczona.

do góry