Strona główna/Przedszkole/Dyżury wakacyjne

Dyżury wakacyjne

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

 

           W związku ze zbliżającą się przerwą wakacyjną w roku szkolnym 2020/2021informujemy, że w miesiącu lipcu 2021 r. pełniony będzie dyżur wakacyjny w Przedszkolu Publicznym  Bajeczny Zakątek   w Rogowie - pracuje w godzinach 6.30- 16.00

 zaś w miesiącu sierpniu 2021 w Przedszkolu Publicznym „ Kraina Odkrywców „  w Turzy Śl.  - pracuje w godzinach 7.00-16.00

            Uprasza się wszystkich zainteresowanych rodziców o zapisy dzieci do naszego przedszkola do dnia 11 czerwca 2021 r.

Karty zgłoszenia należy pobrać w sekretariacie/biurze intendenta w swoim przedszkolu lub ze strony internetowej przedszkola dyżurującego, wypełnić oraz złożyć w placówce macierzystej .

W związku z panującą obecnie sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w całym kraju, zajęcia w/w przedszkolach odbywać się będą z zachowaniem szczególnego reżimu sanitarnego zgodnie                        z wytycznymi MEN oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego .

         Wpłaty za wyżywienie ( 7,00 zł/ dzień) oraz pobyt dziecka w przedszkolu ( płatne 1zł za każdą następną rozpoczętą godzinę po 5 godzinach bezpłatnej podstawy programowej) należy dokonać w miesiącu sierpniu i wrześniu  - po otrzymaniu rozliczenia z programu ATMS Kids .

 

Kategoria: pliki dyzur wakacyjny [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2021-05-31 wniosek PP Rogów dyżur.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 7
wniosek PP Rogów dyżur.pdf 477.23KB zobacz
pdf 2021-05-31 Wniosek na dyżur wakacyjny - klauzula informacyjna Turza.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 8
Wniosek na dyżur wakacyjny - klauzula informacyjna Turza.pdf 576.74KB zobacz
do góry